Коментари на: Има ли човек на Балканите, който да не я знае? Лепа Брена днес празнува рожден ден! https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/ Сайтът на свободния дух Sun, 21 Oct 2018 14:26:11 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2502 Sun, 21 Oct 2018 14:26:11 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2502 Czestit rozden den lenobreno

]]>
От: Miroslav Aleksiev https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2490 Sat, 20 Oct 2018 18:53:33 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2490 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЕПА БРЕНА !

]]>
От: Мики https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2489 Sat, 20 Oct 2018 18:11:44 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2489 ЛЕПА БРЕНА Е НАЙ- ВЕЛИКАТА ПЕВИЦА НА БАЛКАНИТЕ ЧРД ОБИЧАМЕТЕ МНОГО

]]>
От: Krasimir https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2488 Sat, 20 Oct 2018 17:50:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2488 Srecan Rodjendan, Lepa Brena !!!

]]>
От: Йовчо Йовчев https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2486 Sat, 20 Oct 2018 16:47:48 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2486 Лепа ,си е Лепа,Честито бъди здрава и щастлива и дълго да ни РАДВАШ!

]]>
От: Онзи https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2485 Sat, 20 Oct 2018 16:03:03 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2485 Брена Весна Драгана Мирослав Илич са способни да съберат цялата нация не концерт и място ще бъде пак малко където и да е.

]]>
От: Ники https://vihrogon.bg/%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d1%8f/#comment-2476 Sat, 20 Oct 2018 12:24:22 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23093#comment-2476 ВЕЛИКА! !!

]]>