Коментари на: Заради такива коментари си струва да се чете Дилов – син: Ремонтите в София напомнят естетически за Хаим Боаз https://vihrogon.bg/%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b8-%d1%82%d0%b0%d0%ba%d0%b8%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b8-%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d1%81/ Сайтът на свободния дух Sat, 06 Oct 2018 13:02:31 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Ивайло Братоев https://vihrogon.bg/%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b8-%d1%82%d0%b0%d0%ba%d0%b8%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b8-%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d1%81/#comment-2097 Sat, 06 Oct 2018 13:02:31 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21299#comment-2097 Добре го е написал Любо…Ако е той, защото правописната грешка в началото/ пълен член/ не му подхожда???? Иначе нещата стоят точно така.Аз не видях нещо лошо за бригадирите, построили България???Пък и Любо ги знае тези работи много добре. Той е всичко друго, но не и простак…Няма нужда от сравнението с баща му- всеки свети със собствена силна светлина…Добре написано, за тези, които не търсят политическо надговорване на всяка цена…

]]>