Заплатите скочиха със 115 лв.
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Заплатите у нас са скочили средно със 115 лева, отчетоха от КНСБ. Средната е 1060 лева, а софиянци получават два пъти повече от видинчани, съобщава Флагман.
Според данните на синдиката компютърните специалисти у нас са най-добре платени, като са оценени 5 пъти по-високо от хората, които се трудят в хотелите и ресторантите например. При IT специалистите средната заплата е 3150 лева, а при работещите в туризма – 580 лв.

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Не е истина в производството заетите ни са 590лв