Коментари на: Ето я цялата реч на президента Радев на Гергьовден: Да пазим армията от политически вмешателства! https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d1%8f-%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d1%87-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%bd%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Tue, 07 May 2019 11:39:22 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d1%8f-%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d1%87-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%bd%d0%b0/#comment-10153 Tue, 07 May 2019 11:39:22 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48159#comment-10153 В отговор на Нина.

не на всички е вгорчил празника има и такива които го харесват

]]>
От: мони https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d1%8f-%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d1%87-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%bd%d0%b0/#comment-10125 Tue, 07 May 2019 04:02:00 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48159#comment-10125 В отговор на Нина.

На всеки празник говори за власт парии политика Комплексар !

]]>
От: Нина https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d1%8f-%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d1%87-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%bd%d0%b0/#comment-10112 Mon, 06 May 2019 19:00:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48159#comment-10112 ТОЗИ ЧОВЕК МОЖЕ ДА ВГОРЧИ ВСЕКИ ПРАЗНИК, ЯЗЪК ЗА ПОСТА МУ…

]]>
От: Диана https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d1%8f-%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d1%87-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%bd%d0%b0/#comment-10110 Mon, 06 May 2019 18:57:19 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48159#comment-10110 Много ми хареса,защото някой трябваше да назове нещата който се случват в България с истинските им имена…Благодаря,че имаме такъв смел Президент.

]]>