Коментари на: Ето всичко, което каза Слави Трифонов за края на шоуто https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/ Сайтът на свободния дух Tue, 07 May 2019 19:23:32 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Цеца Дечева https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10210 Tue, 07 May 2019 19:23:32 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10210 Толкова много е тъжно да си помисля , че няма да ви има.Шоуто на Слави е глътка въздух за толкова много българи в България и чужбина . Дано има промяна и то така , че да бъдем удовлетворени всички. Ще ни липсвате , кой ли ще ни накара да се посмеем , кой ли ще бъде така смел да ни каже много истини , с кой ще пеем , с кой ще се веселим ? Не ни лишавайте от Вас.Все пак благодарим на Слави и цилият му екип.

]]>
От: Димитринка https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10209 Tue, 07 May 2019 19:11:50 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10209 В отговор на Анонимен.

От 5 год. не го гледам-стана безинтересно ! Успех по нататък !

]]>
От: НюсетХаджимет https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10170 Tue, 07 May 2019 13:47:00 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10170 Когато започна шоуто си казах какво ли ще бъде това шоу във всеки работен ден.И как са минали и за мен 19 години се замислих.Стана ми тъжно и ще ми липсва ШОУТО НА СЛАВИ.Надявам се че промяната е за ДОБРО за всички.

]]>
От: Галина Трифонова https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10165 Tue, 07 May 2019 13:24:26 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10165 Защо позволявате да спрат и Вашия глас? Спират всички предавания, които отстояват позициите на хората, които говорят с гласът на народа и оставят само тъпите турски сериали, за да затъпява българина все повече.Вече няма какво да се гледа по глупавите им телевизии. Само тъпите физиономии на политици, които ни уверяват колко са невинни и как нищо не са крали. Горката ни страна. Жалко за нея.

]]>
От: Красимир Ицов https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10159 Tue, 07 May 2019 12:05:51 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10159 Не късайте месо от мен !Вие си отивате ние кого да чакаме?Аз израснах с Вас !Успех във всички начинания и много здраве!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10156 Tue, 07 May 2019 11:45:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10156 г – н Трифонов и КУКУ БЕНД ЩЕ МИ ЛИПСВАТЕ . Всяка вечер се смяхме с ВАС ,всяка вечер научавахме по- нещо от ВАС , пяхме с ВАС . Веселихме се и чакахме до другото предаване . НЕ НИ ЛИШАВАЙТЕ ОТ ВАС

]]>
От: Елисавета https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10150 Tue, 07 May 2019 11:16:03 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10150 Как да се казвам сбогом
Когато бяхте част от нас
Всяка вечер чакахме някой да ни разсмей
Краси си праависе на Ку-ку
Това беше забавното
Иво и Мариян забавни също забавни и хумористични
А Слави сърцето му малко
Душата му богата

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b7/#comment-10138 Tue, 07 May 2019 09:31:12 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48244#comment-10138 И ние ви благодарим !

]]>