Елена Йончева отговори на Банов: Той е културен човек, но е попаднал в мафиотската организация на ГЕРБ. Тя работи по модела „Борисов”
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Кадър: БТВ
Елена Йончева е гост в „Тази сутрин” по БТВ. Тя коментира скандала ”Ало, Банов съм”, като първият въпрос към нея беше обидена ли е на министър Банов, който я нарече контрабандистка на сведения Цола Драгойчева.
Ето какво отговори Йончева: „Не съм обидена. За Банов знам, че е културен човек и добър режисьор. Но той е попаднал във висшите структури и мафиотската организаация на ГЕРБ. Записът, с който го уличаваме в корупция, е достоворен и от 17 минути. Записът е Този запис е направен човек, който е присъствал на разговорите на министър Банов с представители на фирмата за строежа на Ларгото. Моят свидетел е защитен, свещено право е да не го разкривам, но той ще даде показания. Този скандал показва моделът Борисов в държавата, показва наглост.”

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
От днес 620,20 евро минимална заплата
Нинова нахока Румен Радев

Няма коментари