Коментари на: Експерт сложи точка на спора за социализма: Днес бългapcĸaтa иĸoнoмиĸa e тpи пъти пo-гoлямa, oтĸoлĸoтo пpeз 1989 гoдинa https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/ Сайтът на свободния дух Sat, 06 Oct 2018 15:15:32 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: песимист https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2102 Sat, 06 Oct 2018 15:15:32 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2102 Слугинажът не е икономика!

]]>
От: Димитър https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2098 Sat, 06 Oct 2018 13:23:16 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2098 Имахме тежко машиностроене, химическа промишленост, консервна промишленост, конфецция, селско стопанство,корабостроене, корабоплаване, риболовна промишленост, стояхме обекти извън страната, в определени спортове бяхме на световно ниво. Интересува ме как се генерира този вътрешен продукт, и каква е реалната покупвателна стойност на тези пари спрямо онези от 90-те години на миналият век.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2087 Fri, 05 Oct 2018 18:23:04 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2087 В отговор на Анонимен.

Кавали.самозванци.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2086 Fri, 05 Oct 2018 18:06:23 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2086 В отговор на Анонимен.

А какви банички имаше навремето. ……

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2085 Fri, 05 Oct 2018 17:53:37 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2085 89-ta 10 bani4ki x0.16=1.60 lv , dnes 2 bani4ki x0.80=1.60 opa

]]>
От: Данаил Ангелов Ваков https://vihrogon.bg/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb/#comment-2084 Fri, 05 Oct 2018 16:23:07 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21372#comment-2084 Този даже не го чета. Георги Ангелов от ИПИ – Отворено общество, покойният Сорос. Сиреч – от лукавия… Истината я казват проф. Дуранкев и проф. Проданов – винаги неподправена.

]]>