Евакуират 1 милион души в САЩ, идва ураганът Флорънс
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Започна принудителна евакуация по Източното крайбрежие на САЩ заради приближаващ ураган. Мярката засяга един милион души, съобщава „Нова телевизия“.
„Флорънс”, който вече е от четвърта степен, може би ще бъде най-силната буря в региона от десетилетия. Метеоролозите предупредиха за катастрофални количества валежи и опасност от наводнения в крайбрежните райони. Южна и Северна Каролина, както и Вирджиния вече обявиха бедствено положение.
В момента скоростта на вятъра е почти 200 км/ч, а силата му се увеличава.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари