Коментари на: Домусчиев иронизира с клип многото почивни дни, които вредят на нацията! (видео) https://vihrogon.bg/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d1%83%d1%81%d1%87%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d1%81-%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bf-%d0%bc%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be/ Сайтът на свободния дух Mon, 06 May 2019 17:00:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d1%83%d1%81%d1%87%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d1%81-%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bf-%d0%bc%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be/#comment-10102 Mon, 06 May 2019 17:00:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48021#comment-10102 Скапан ибрикчийски сайт

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d1%83%d1%81%d1%87%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d1%81-%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bf-%d0%bc%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be/#comment-10074 Sun, 05 May 2019 19:44:00 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48021#comment-10074 Аз съм от тия, които вече имат навик да работят и ми харесва да работя. Когато е празник, работя за себе си. Но стигнахме до там, че имаме по 2-3 празника на ден. Не мога да видя студентите си, за да им пусна един тест, за да имат някаква оценка. Месец май целият е в празници като се почне от Великден, мине се през 1-ви май, 6 май, съботите и неделите, аз имам часове един ден в седмицата и все не мога да го улуча, после 24 май и край. В тая държава нито се работи, нито се учи, а какви специалисти ще станат ме е страх да си помисля, ще лекуват хора. Е, и заплащането е такова 4,80 на час за лекция, а за упражнение 3 лв. Таксито за отиване сутрин рано ми струва 8 лв, за връщане си доспивам в трамвая. Ех, Българио!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d1%83%d1%81%d1%87%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d1%81-%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bf-%d0%bc%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be/#comment-10071 Sun, 05 May 2019 11:49:56 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48021#comment-10071 Ами то е смешно , ама май и вярно математически !

]]>