Добрата новина! Монтанчанин намери чанта с пари и я върна на собственика
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Полицията похвали монтанчанин, намерил забравена чанта с пари и я предал на полицията. В сряда сутринта минувач забелязъл мъжка чанта в близост до контейнери в района на банка в централната част на Монтана. След като я отворил в нея открил 350 лева и лични документи, собственост на 21-годишен младеж от Монтана, пише Булнюз.
Гражданинът донесъл чантата в районното управление на полицията. Криминалистите открили собственика на чантата. Той работел на строителен обект и забравил чантата там. Младият мъж благодарил на полицаите и на мъжа, който му спестил куп неприятности. ОД МВР Монтана също изказва благодарност на 45-годишния жител на областния град за проявената гражданска съвест.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари