Григор излиза на сингъл следобед в Мадрид
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Най-добрият български тенисист Григор Димитров стартира следобед участието си на сингъл на турнира в Мадрид. Димитров вече постигна една победа на двойки в партньорство с Карен Хачанов, съобщава „Гонг“.
Двубоят на българина срещу американеца Тейлър Фриц днес ще стартира не преди 17 часа българско време.
Мачът на Григор е трети в програмата на корт „Аранча Санчес“, където двубоите стартира в 13 часа. Първо играят Кики Бертенс и Елена Остапенко, а след това е мачът Хауме Мунар – Карен Хачанов.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари