Голямата любов върна Никол в Лондон
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Голямата любов на Никол Шерцингер – музиката, я върна обратно в Лондон. В последната седмица сексапилната певица разпуска заедно с любимия си Григор Димитров в Сен Тропе, но почивката и за двамата приключи, пише „Спортал“.
Според снимките и клиповете, които гаджето на тенис звездата публикува в социалните мрежи, явно се задава нов музикален хит. Никол влезе в студиото, а най-вероятно скоро ще се появи и видео към проекта й.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари