Коментари на: ГЕРБ ще отхвърли ветото на президента и после ще промени Изборния кодекс https://vihrogon.bg/%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d1%89%d0%b5-%d0%be%d1%82%d1%85%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Mon, 25 Feb 2019 17:11:33 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d1%89%d0%b5-%d0%be%d1%82%d1%85%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0/#comment-6985 Mon, 25 Feb 2019 17:11:33 +0000 https://vihrogon.bg/?p=39740#comment-6985 Ние искаме това и подкрепяме Президента ! Като ваши работодатели ,задължително трябва да се съобразите ,защото този който не спазва правилата бива уволнен !

]]>
От: Антония Горанова https://vihrogon.bg/%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d1%89%d0%b5-%d0%be%d1%82%d1%85%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0/#comment-6977 Mon, 25 Feb 2019 14:15:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=39740#comment-6977 А защо президентът трябва да ходи в парламента. Не е ли по редно премиерът да присъства на парламентарните заседания?!

]]>