„За последните 10 години ние наистина направихме много. А ние не започнахме от нула. Ние започнахме от минус и догонването – то вече е видимо в последните 10 години. Имаме увеличение на средната работна заплата три пъти. Това заяви пред „Фокус“ евродепутатът от ГЕРБ Ева Майдел, която е под номер 4 от листата на ГЕРБ за предстоящите евроизбори.
„България произвежда много повече, в пъти повече, отколкото е произвеждала преди. За първи път 2018 година е първата година, в която виждаме, че има повече завърнали се българи, отколкото предпочели да напуснат страната“, допълни тя. „В момента ЕС е най-успешният политически проект.
И това, което му трябва, е да си върне духа, с който правеше живота в Европа по-добър. В крайна сметка ЕС доведе до мира в Европа, създаде суперикономики. И все още е най-доброто място за живеене в света“, каза още Майдел.
Изберете братя българи кака „КУРИ“ да направи един долар -3000 лв. да затвори границата, и да Ви даде по един открит лист, като едно време, да може да си ходите до СЕЛО. Това заслужавате, защото сте късопаметни;!!!
КАКВО ПРОИЗВЕЖДАМЕ И КОЙ СЕ ВРЪЩА, СЪНУВАТЕ , МАЙ !
Ами като е толкова добро място защо драпате всички за Брюксел?Стойте си тук за 500лв.на месец и си живейте!
а цените колко
Черногледи !!! Нищо хубаво не виждат какво е направено от ГЕРБ, но БСП трябва да „ПЛЮЕ „,за да манипулират най-вече пенсионерите ,за да гласуват за комунистите , които мечтаят да се ДОКОПАТ до ВЛАСТТА ! Дано по-вече да не се случва това ,на което сме свидетели !!!