В ефира: Изплуваха странни разкрития за Митьо Очите и убития бизнесмен Петър Христов
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
В ефира на bTV Даниел Панов от ГЕРБ и Хасан Азис от ДПС коментираха случващото се около групата на Митьо Очите, която бе заловена преди дни.
![]()
Бургаските митници са сключили договор с „Аркус сигурност Бургас“, където Бенчо Бенчев е съдружник, а Митьо Очите – консултант. Фирмата спечелила с най-ниска оферта – стана ясно в ефир.
„Държавните органи ще решат дали има нещо нередно“, каза Данаил Панов от ГЕРБ.
![]()
„Няма критерий за морал на политиците, всяка организация сама решава как това й пречи на визията“, каза Хасан Азис от ДПС.
![]()
„ДПС не се чувства отговорна за Несрин Узун и Митьо Очите, Узун го каза, че от 10 г. не е в партията“, допълни той, пише Блиц.
„Покойният Петър Христов не е редил листите на ГЕРБ във Велико Търново, той не е бил като Бенчев в Бургас“, отговори Панов на въпрос на водещата и допълни: „Местният бизнес създава работни места, не бива да се измества центърът на проблема“.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари