Вучич: Имаме по-високи заплати от българите
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Снимка Уикипедия
Сръбският президент Александър Вучич заяви, че Сърбия ще изпревари всички държави една по една по стандарт на живот до края на годината, цитиран от БГНЕС.
„Ще изпреварим и България, която е член на Европейския съюз. От тях вече имаме по-високи заплати и пенсии“, каза още Вучич при визитата си в Нови Пазар, Санджак.
През 2011 година безработицата бе 25.9 на сто, а в момента е около 12 на сто, каза още Вучич.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари