Венци Мицов с предложение: Да направят правителство от андроиди, едва ли ще стане по-лошо от сега
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Музикантът и политик Венци Мицов отново демонстрира острата си ирония към управлението на държавата във Фейсбук. По повод думите на премиера Бойко Борисов, че може да назначи министър на изкуствения интелект заради сътрудничеството с Обединените арабски емирства в тази сфера, Мицов сподели:
Одобрявам идеята на премиер – министър Борисов за министър на изкуствения интелект.
При тая липса на естествен интелект изкуствения ще ни дойде добре.
Но бих апелирал следващата стъпка на премиер – министъра да бъде по – радикална – цял изкуствен кабинет.
От “естествени” кабинети вече се напатихме. Защо да не оставим държавата в ръцете на няколко андроида?
Какво пък толкова по – лошо от сегашното положение може да се случи?

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари