Венета Райкова с подробности за кошмара, заради който изхвърли 1175 лева на боклука
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
По-рано днес стана ясно, че Венета Райкова в изживяла голям кошмар.
Журналистката изхвърлила без да иска 1175 лева в боклука, пише Блиц.
„И това ми се случи!! По невнимание изхвърлих двата си кабала пръстена за защита в боклука на улицата!! 1175 лева в боклука срещу резиденция “Каза Вива”, който ги намери със здраве да си ги носи!! А аз се надявам, че съдбата ми дава знак, че вече нямам нужда от тях, кой знае..“, написа Райкова в личния си фейсбук профил, където показа и изгубените пръстени.
![]()
Мнозина от последователите й в социалната мрежа я окуражаваха, че не трябва да съжалява, а така е трябвало да стане.
„Така ли мислите? Че не е трябвало да ги нося повече? Дано това да е знакът, че от Нова година насам не са спрели да ми се случват странни неща и това вече преля чашата, точно амулетите ми!! А досега никога нищо не съм губила нито изхвърляла, не знам как стана сутринта!!“, отговаря им журналистката.
Попитана какво точно се е случило тя отвърна: „Не мога да разбера какво стана! Бях ги оставила до мивката на една салфетка, тръгнах да хвърлям боклука и салфетките без да ги поглеждам ги сложих в плика!! И чак сега се сещам, няколко часа по-късно!! А кажи ми ти какво стана?? Нямам никакво обяснение, защо точно пръстените за енергийна защита и защо точно сега???“.
![]()

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
От днес 620,20 евро минимална заплата
Нинова нахока Румен Радев

Брееей ,голяма ,,трагедия,, ! Ако мислиш ,че ни интересуват шантавите ти работи ,много се лъжеш !
Бълха я ухапала
страшни глупости! стига вече!
що за простотия? то си личи и в предаванията ти. да ти имам проблемите.
що?
Ща бодна ей венетооо