Вальо Михов: Поклон пред хърватите, стисках пръсти, ръце, всичко за тях
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Бившият шеф на родния футбол и ЦСКА Валентин Михов също приветства триумфа на Хърватия в ефира, но уточни, че за него Франция е фаворит на финала на севтовното.
„Поклон пред хърватите. Стисках, палци, пръсти, ръце, всичко за тях. На финала пак ще съм за Хърватия, но Франция е фаворит, тъй като има по-комплексен и по-отпочинал отбор. Докато играта на хърватите се върти около трима-четирима, но те вече са уморени, а и отделно не им останаха хора на пейката”, заяви в качеството си на гост коментатор в „Преди обед” по БТВ Михов.
„Край цялото това хубаво нещо с Хърватия, имаше и лошо за българския футбол. Това бе загубата на Левски в Лихтенщайн. Аз уважавам Левски, но не е сериозно да губи от такива отбори”, допълни Михов.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Беше казал,че на финала ще е Англия но,,, сгреши !Франция за финала е фаворит но ,,, може да му изневери !
Финалист Англия ,,,грешка ! фаворит Англия ,,,титлата зависи от,,, ПаратА,,,!
Грешка на предния ми коментар!фаворит Англия а Франция!
Вальо Михов каза ,че Франция е фаворит на финала ,но много зависи от съдията и парата!