Коментари на: Валентин Радев: Всички, които помагат на баба Дора, разнасят чумата https://vihrogon.bg/%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d1%82-%d0%bd/ Сайтът на свободния дух Sat, 21 Jul 2018 06:04:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Мирослав https://vihrogon.bg/%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d1%82-%d0%bd/#comment-1035 Sat, 21 Jul 2018 06:04:04 +0000 https://vihrogon.bg/?p=12751#comment-1035 На баба Дора овцете заразени би ли, а ти господин министър би ли отишъл на преглед обаче на главата ти дали е наред ,не дай си боже да дойдете в Родопите тука да намерите зараза ,вече няма да намерите спасение за главата си . тук оцеляваме с животни а не с вашите субсидйи де уж се полагат за животновъдство ,уви някой ги прибира тези пари , а сега искате да затриете и малкото на хората ,което им е останало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

]]>