Важно! Срив в електронната система на КАТ – Варна и Пътна полиция в цялата страна, спрян е достъпа до услуги
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Възникнал е технически проблем при инсталиране на нова версия на автоматизираната информационна система на Пътна полиция, съобщиха пресцентъра на ОД МВР – Варна.
До отстраняването му на гражданите няма да могат да извършват съответните справки онлайн, ще бъде затрудно и административното обслужване на гишетата на пътна полиция във Варна и в цялата страна.
Спрян достъпът до Автоматизираната информационна система „Управление на наложени глоби по наказателни постановления и извършване на плащания по тях през Интернет, SMS, WAP“ и до Портала за електронни административни услуги – задължения по документи, издадени от Пътна полиция.
В момента експерти работят по отстраняването на проблема. МВР поднася извинения за причиненото неудобство.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
От днес 620,20 евро минимална заплата
Нинова нахока Румен Радев

Няма коментари