Коментари на: Борисов седна в свръхмодерен полицейски автомобил (снимки) https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%b2-%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d1%81%d0%b2%d1%80%d1%8a%d1%85%d0%bc%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1%86%d0%b5%d0%b9/ Сайтът на свободния дух Mon, 22 Oct 2018 08:48:58 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: НАГЛОСТ=ВЛАСТ https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%b2-%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d1%81%d0%b2%d1%80%d1%8a%d1%85%d0%bc%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1%86%d0%b5%d0%b9/#comment-2505 Mon, 22 Oct 2018 08:48:58 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23395#comment-2505 Не Полицията как работи, важно е съдебната състема да работи. До вечерта да има адекватно възмездие за нарушителите ! Другото е само вземане на заплати, рушвети и отлагане на дела за повече заплати и повече рушвети !

]]>