Коментари на: Бойко Борисов: Този Национален стадион не върши работа и пречи на много хора https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%ba%d0%be-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%b2-%d1%82%d0%be%d0%b7%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b4%d0%b8%d0%be/ Сайтът на свободния дух Sat, 06 Oct 2018 08:05:31 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Доброжелател https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%ba%d0%be-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%b2-%d1%82%d0%be%d0%b7%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b4%d0%b8%d0%be/#comment-2093 Sat, 06 Oct 2018 08:05:31 +0000 https://vihrogon.bg/?p=20970#comment-2093 Незнам защо за Националния стадион г-нБорисов търси съдействие!Той и в момента доказва,че каквото си реши или му нареди Меркел го върши без да се съобразява с народа!Имам предвид,че и в момента в Парламента се събират максимум 240,а отвън псуват 6милиона,но той им строй нова зала за милиони без да е питал някого!

]]>