Коментари на: Безработните граждани трябва да плащат здравните си вноски до 25-то число на месеца https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%89/ Сайтът на свободния дух Thu, 18 Oct 2018 12:30:38 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%89/#comment-2402 Thu, 18 Oct 2018 12:30:38 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22618#comment-2402 Ще,ми,вземете,голият,хуйчеца

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%89/#comment-2364 Wed, 17 Oct 2018 05:22:59 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22618#comment-2364 А така само се чудите пак как да измамите народа само разходите се увеличават а приходи няма

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%89/#comment-2363 Tue, 16 Oct 2018 21:04:44 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22618#comment-2363 Търсите пари от безработните,срамота

]]>