Коментари на: БДЖ е напът да се откаже да купува нови влакове, а да ги взема под наем https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b4%d0%b6-%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d0%bf%d1%8a%d1%82-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%ba%d0%b0%d0%b6%d0%b5-%d0%b4%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8/ Сайтът на свободния дух Thu, 17 Jan 2019 14:48:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Славев https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b4%d0%b6-%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d0%bf%d1%8a%d1%82-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%ba%d0%b0%d0%b6%d0%b5-%d0%b4%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8/#comment-5705 Thu, 17 Jan 2019 14:48:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=34328#comment-5705 На кого ли ще плащаме наем -дано не е някой тарикат който преди ги е купил ????

]]>
От: ден за ден https://vihrogon.bg/%d0%b1%d0%b4%d0%b6-%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d0%bf%d1%8a%d1%82-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%ba%d0%b0%d0%b6%d0%b5-%d0%b4%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8/#comment-5614 Tue, 15 Jan 2019 12:50:15 +0000 https://vihrogon.bg/?p=34328#comment-5614 Ами да, по този начин може и самолети да си вземем под наем. Рента-самальот ! На парче на час . И без това живеем ден за ден.

]]>