Американски изтребител се разби в Япония
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Изтребител F-15 от ВВС на САЩ е паднал в морето в района на японския остров Окинава, съобщава NHK, цитиран от Блиц.
Според данните на телевизионния канал, пилотът е катапултирал, но засега няма информация за състоянието му.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари