Абитуриентските балове във Варна минаха, но вижте какво си забрави абитуриентка на улицата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Интересна находка откриха варненци след поредните абитуриентски балове.
Ето какво публикуваха те в групата „Забелязано във Варна“.
„Ако си ги познае абитуриентката седят си на ул. Генерал Гурко до Медицинския университет 😂 Чисто нови 39 номер“.

Разбира се, не липсват и шеговити коментари:
„Пепеляшка ли е?“,
„10 крачки в ляво трябва да са и прашките на някой храсти“
„И едни бикини на ул. Дубровник има до спирката“

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Малко и едричко крачето на туй маце